TURBO-MYSTRAL- intensīvs tīrīšanas līdzeklis, 10 L 1110
Pirkt
Ielikt grozā
Aplūkot grozu

TURBO-MYSTRAL- intensīvs tīrīšanas līdzeklis, 10 L
Artikuls: 1110


Cena bez PVN: 31.70


Intensīvs tīrīšanas līdzeklis plastmasai, nerūsējošam tēraudam, sārmizturīgiem metāliem (automobiļi un iekārtas) utt. Piemērots kravas automobiļu tentu, plastmasas mēbeļu, dzīvojamo piekabju, telšu un dārza mēbeļu tīrīšanai. Noņem taukainus, eļļainus un sakaltušus netīrumus. Ideāli pielietojams ēku tīrīšanā un rūpniecībā. Pielietojams augsta spiediena tīrīšanas aparātos un mazgāšanas mašīnās.

Lietošana/dozēšana: Atkarībā no netīrumu pakāpes (320 – 1600ml uz 8L auksta ūdens). Parasta tīrīšana: 1:20. Pamatīga tīrīšana: 1:5. Uzmanību: tīrot anodētas, krāsotas virsmas, obligāti iepriekš jāveic tests, un līdzeklis jāatšķaida proporcijā 1:30.

Satur: C9-11 etoksilēts alkohols; kālija hidroksīds.

Bīstami: Izraisa smagus ādas apdegumus un acu bojājumus. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīga informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Sargāt no bērniem. Izmantot aizsargcimdus/ aizsargdrēbes/ acu aizsargus/ sejas aizsargus. SASKARĒ AR ĀDU: nomazgāt ar lielu ziepju un ūdens daudzumu. Ja rodas ādas iekaisums: lūdziet mediķu palīdzību. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi izskalot ar ūdeni. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu iekaisums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību.

   

 
PDF formātā
 
Pievienoties
Lietotājs
Parole
Pievienoties
Reģistrēties
Jūsu pirkuma grozs tukšs
Anketa